Пријем за награђене ученике

Другог дана прославе Дана школе у 17 сати у зборници школе приређен је и пријем за садашње и бивше ученике наше школе који су у претходној школској години освојили једно од прва три места на окружним и републичким такмичењима из готово свих предмета. Била је то прилика да им уручимо симболичне поклоне и још једном захвалимо што својим успесима доприносе угледу наше школе и чине је препознатљивом по знању, медаљама и наградама. Средњошколцима смо пожелели још много успеха у новим школама, а нашим ђацима да понове успехе и у новој школској години.

На паноима окаченим у холу школе налазе се имена награђених ученика са свих нивоа такмичења. Паное је осмислила наставница ликовне културе Соња Мариновић са својим ученицима.