Поштовани,

Обавештавамо Вас о одржавању Сајма средњих школа:

1. традиционално ОШ „Исидора Секулић“ и Градска општина Савски венац организују „Сајам средњих школа“, у суботу 10.03.2018. године од 10 до 13 часова, у ОШ „Исидора Секулић“- Гаврила Принципа 42, на коме ће се представити више од 30 средњих школа. Сајам се реализује уз подршку Секретаријата за образовање и дечју заштиту и Општине Савски венац.
  2.  На општини Вождовац у ОШ“Филип Филиповић“, Булевар ослобођења 317, за родитеље и ученике 8. разреда ће 2. 03. 2018. године бити одржан Сајам образовања
Куда после основне школе?

Биће представљено преко 30 средњих школа и родитељи и ученици ће моћи да се информишу о занимањима и образовним профилима. Све заинтересоване позивамо да дођу на сајам како би лакше одабрали будућу средњу школу.