УСПЕСИ УЧЕНИКА – Стевановић Невена

У суботу 17.3.2018. у Смедереву одржано је ШКОЛСКО ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ у каратеу, ученица VI-3 Стевановић Невена је достојно представљала своју школу и освојила III место у категорији кате појединачно. Честитамо, Невена!

Невена тренира карате од своје четврте године, члан је СК „Сунце“ , тренутно је носилац плавог појаса, такмичи се од 2013-те године у катама а од 2016-те и у борбама.

До сада је на домаћим и међународним такмичењима(Ц.Гора,БиХ,Мађарска) освојила преко 70 медаља, два пута првак Србије у својој категорији 2016г и 2017г , пета на Првенству Балкана 2016г, учесник школског Првенства Балкана ове године у Новом Саду. Прошле недеље је на Првенству Београда остварила пласман на Првенству Србије у три категорије (кате и борбе) које ће бити одржано у Сомбору 31.3. и 01.4.